top of page

Regulamin

Czy muszę podpisać wiążącą umowę?

Nie. 
Relację z uczniami prowadzę na zasadach dżentelmeńskich. Nie podpisujemy umowy, jednakże obowiązuje nas regulamin współpracy. Jest on dostępny na stronie internetowej, a w razie wątpliwości omawiany przed rozpoczęciem wspólnych zajęć. Jeśli któraś ze stron nie wywiązuje się z wcześniejszych ustaleń współpracę uznajemy za zakończoną.

Jak wygląda odwoływanie/przekładanie zajęć?

Odwoływanie zajęć traktujemy jako ostateczność. Zajęcia odwołane w dniu lekcji do godz. 9:00 uznane są za odbyte (pełnopłatne) lub w miarę dyspozycyjności istnieje możliwość ich odrobienia (bez dodatkowej opłaty) Nieobecności zgłaszane z odpowiednim wyprzedzeniem są zrozumiałe. Odwołanie lekcji przez ucznia (lub rodzica) tego samego dnia, bez chęci jej odrobienia lub niepojawienie się na lekcji wiąże się z uregulowaniem płatności za lekcję. W przeciwnym wypadku nie kontynuuje współpracy.

Jeśli odwołanie zajęć jest po mojej stronie zawsze oferuję termin na odrobienie lekcji lub jednorazowe zastępstwo przez innego nauczyciela.

Pomimo braku spisanej umowy traktujmy się dżentelmeńsko 😉

Przy nagminnym przekładaniu zajęć lub ich odwoływaniu zastrzegam sobie prawo do zwolnienia terminu na stałe dla kolejnego ucznia. Wówczas proponuję dalszą współpracę w oparciu o zwalniające się w ciągu tygodnia terminy (umawianie się na bieżąco).

Obowiązuje wpisowe, na jakiej zasadzie i w jakiej wysokości?

Wpisowe jest gwarancją zapisania się na regularne zajęcia. W momencie, gdy uczeń lub rodzic decyduje się na zapisanie na cykliczne korepetycje, oczekuję dwóch dni na dokonanie opłaty wpisowej. Jest ona równoważna wartości lekcji w przeciągu pełnego miesiąca (4 tygodni). Kwota ta zostaje odliczona w ciągu pierwszego miesiąca współpracy.

Czy możliwa jest lekcja próbna?

Nie. 
Świadomość posiadanych kompetencji, umiejętność przekazywania wiedzy w zakresie matematyki, zainteresowanie oraz 100%uczniów nawiązujących stałą współpracę bez lekcji próbnej są dowodem na to, że nie potrzebuję tego typu "zachęty" . Dotyczy to zarówno lekcji stacjonarnych jak i lekcji online.

W jaki sposób dokonywane są płatności?

Obowiązuje system płatności z góry za dany miesiąc, do 10 dnia każdego miesiąca. Płatności można dokonać na właściwe konto bankowe, BLIKiem lub gotówką. W razie jakichkolwiek zmian w danym miesiącu nadpłata/niedopłata zostaje uwzględniona do płatności w kolejnym miesiącu

Regulamin: FAQ
bottom of page